تکنولوژی, موبایل

مشخصات اصلی سامسونگ

به‌تازگی برخی مشخصات گلکسی M21 در بنچمارک گیک‌بنچ فهرست شده است و استفاده از تراشه‌ی اگزینوس ٩۶١١ و حافظه‌ی رم ۴ گیگابایتی برای این گوشی میان‌رده را تائید می‌کند.

ماه گذشته اخباری راجع به گوشی سامسونگ و گلکسی ام 21 منتشر شده بود. پس از آن گزارش، دستگاه مذکور با شماره مدل SM-M215F در پایگاه داده‌ی گیک‌بنچ مشاهده شد.

مقاله‌های مرتبط:

  • ترکیب رنگی گوشی‌ های سامسونگ گلکسی M11، M21 و M31 فاش شد
  • مشخصات گوشی‌های گلکسی M31،M21 و M41 فاش شد

به‌نظر می‌رسد که گلکسی ام ۲۱ از تراشه‌ی اگزینوس ۹۶۱١ بهره می‌برد؛ این همان تراشه‌‌ای است که در گلکسی A51 به کار رفته است. استفاده از این تراشه باتوجه به فاصله‌ی قیمتی فاحش بین دو دستگاه، چشمگیر به‌نظر می‌رسد.

اطلاعات منتشر شده در بنچمارک نشان می‌دهد که گلکسی ام ۲۱ با اندروید ۱۰ عرضه می‌شود و تراشه‌ی اگزینوس ٩۶١١ آن از ۴ گیگابایت حافظه‌ی رم بهره می‌برد. گلکسی ام ۲۰ اصلی از ۳ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۴ گیگابایت حافظه‌ی رم به‌عنوان گزینه‌ی دوم استفاده می‌کرد؛ گمان می‌رود که گلکسی ام ۲۱ برای مدل پایه ۴ گیگابایت حافظه‌ی رم ارائه دهد و احتمالاً مدل‌های دارای حافظه‌ی بالاتر از ۴ گیگابایت به‌عنوان گزینه‌های اختیاری در نظر گرفته شوند. منابع SamMobile گفتند که گلکسی ام ۲۱ در سه رنگ مشکی، آبی و بنفش عرضه خواهد شد. علاوه بر این دو مدل حافظه‌ی ذخیره‌سازی ۶۴ و ۱۲۸ گیگ در زمان‌ عرضه در دسترس خواهد بود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *